Infinitty - jazykové kurzy v Hradci Králové

Vítám Vás na stránkách Infinitty, které nabízí jazykové kurzy.

Jazykové kurzy Infinitty probíhají v centru Hradce Králové ve firmě Bonet s.r.o., která sídlí na Vančurově náměstí 476. Věřím, že zde najdete příjemné prostředí k získání a rozvíjení Vašich jazykových znalostí.

Nabízím:

- kurzy pro veřejnost: Tyto kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost. Konají se jednou týdně, délka lekce je 90 minut. Lekce jsou koncipovány tak, aby Vás bavily a přinesly nové znalosti. Na lekcích je přátelská atmosféra a občerstvení zdarma (káva Lavazza, voda, čaj). Kurzu se účastní max. 4 klienti.

 

- soukromé lekce: Pokud preferujete individuální kurz, můžete navštěvovat soukromé lekce anglického jazyka, které se přizpůsobí každému klientovi na míru. Jedna lekce trvá 60 nebo 90 minut. Na soukromé lekci mohou být 1-2 klienti a její součástí je občerstvení zdarma (káva Lavazza, voda, čaj). V současnosti jsou nabízeny soukromé lekce anglického jazyka, které jsou zaměřeny na konverzaci a obecný jazyk.

 

- firemní kurzy: Tyto kurzy anglického jazyka jsou určeny pro firmy a jejich náplň závisí na požadavcích klienta. Výuka může být zaměřena na konverzační trénink, obecný jazyk, obchodní angličtinu.

 

 

- Skype lekce: Jste-li časově vytížení nebo nemáte možnost dojíždět na výuku, můžete se účastnit Skype lekcí, které simulují běžnou výuku v učebně. Není nic snazšího než mít online lekci v pohodlí domova či kanceláře. Tyto lekce jsou vhodné pro klienty, kteří chtějí zlepšit svou komunikaci v angličtině.

 

Kde nás najdete:

Bonet s.r.o

Vančurovo náměstí 476

Hradec Králové